[PL] 
Moja przygoda z filmowaniem zaczęła się 13 lat temu, gdy na pierwszym komputerze stworzyłem poradnik komputerowy, który udostępniłem w internecie. Aktualnie jest ich nieco więcej i co zabawne mają naprawdę sporo wyświetleń. Po krótkim czasie zakupiłem swoją pierwszą amatorską kamerę, która służyła mi wtedy do zapisywania chwil, wartych zapamiętania. 

Po kilku latach kręcenia śmiesznych filmików i swoich poczynań w tańcu, postanowiłem zamienić starą Toshibę na tanią kamerkę sportową, a tą w późniejszym czasie na Gopro, na które dzisiaj nikt nawet by nie spojrzał. Powstały wtedy moje pierwsze filmiki z wakacji i tą luźną formę, do dziś naprawdę uwielbiam. 

Minęło kolejnych kilka lat, w których samodzielnie tworzyłem i uczyłem się nowych rzeczy. Pewnego dnia postanowiłem zakupić sprzęt, który w tamtym momencie spełniałby moje oczekiwania. Nagrałem wtedy swoje pierwsze wideo, w które włożyłem wszystkie swoje umiejętności i serce. Był to film "Croatia" - wciąż dostępny na moim kanale YouTube. Chwilę później spodobało mi się robienie zdjęć, więc i w tej kategorii postanowiłem realizować swoje wizje.

Od zawsze miałem głowę pełną zainteresowań, kreatywnych pomysłów i planów na życie. Przez to dziś, chyba nie ma projektu, którego nie spróbowałbym się podjąć. 
Jeśli chcesz abym stworzył coś dla Ciebie lub Twojej firmy - zapraszam do kontaktu.
Obecnie mieszkam w Poznaniu, realizuję zlecenia gdziekolwiek to możliwe.  
[ENG]
My story with filming began 13 years ago. I was creating computer guides, which are still on the Internet today and what's funny, they have a lot of views. When I was growing up I had a lot of hobbies, so for the money I put aside I decided to buy a camera as a Christmas present for me. It was used to record moments worth remembering.
After a few years of making funny movies and doing some dancing, I decided to swap the old Toshiba for a cheap sports camera and later on, for GoPro Hero 4 Black. I made my first holiday videos and I still like the most this kind of videos.
A few more years have passed in which I created, watched and learnt new things myself. One day I decided to buy some equipment that would satisfy me at that moment. I created my first video, in which I put all my skills and heart. It was the movie "Croatia" in the Video tab. A moment later I liked taking pictures, so I decided to realize my visions in this category as well.
I always had a head full of interests, creative ideas and plans for life. Because of that today, there is probably no project I wouldn't try to undertake.If you want me to create something for you or your company, please contact me. 
I'm currently carrying out orders wherever possible.

Submit
Thank you!
Back to Top