[PL] 
Moja przygoda z filmowaniem zaczęła się 13 lat temu, gdy na pierwszym komputerze stworzyłem poradnik komputerowy, który udostępniłem w internecie. Aktualnie jest ich nieco więcej i co zabawne mają naprawdę sporo wyświetleń. Po krótkim czasie zakupiłem swoją pierwszą amatorską kamerę, która służyła mi wtedy do zapisywania chwil, wartych zapamiętania. 

Po kilku latach nagrywania śmiesznych filmików i swoich poczynań w tańcu. Minęło kolejnych kilka lat, w których kilkukrotnie wymieniałem amatorskie kamery na nowsze modele. Samodzielnie tworzyłem i uczyłem się nowych rzeczy. Pewnego dnia postanowiłem zakupić sprzęt, który w tamtym momencie spełniałby moje oczekiwania. Zacząłem tworzyć prywatne projekty, przez które zaczęli pojawiać się klienci. Moja pasja stała się moim sposobem na życie.

Od zawsze miałem głowę pełną zainteresowań, kreatywnych pomysłów i planów na życie. Przez to dziś, chyba nie ma projektu, którego nie spróbowałbym się podjąć. Jeśli chcesz abym stworzył coś dla Ciebie lub Twojej firmy - zapraszam do kontaktu.
Obecnie mieszkam w Poznaniu, realizuję zlecenia gdziekolwiek to możliwe.  
[ENG]
My adventure with filmmaking began 13 years ago when I created a computer tutorial on my first computer and shared it on the internet. Currently, there are a few more of them, and amusingly, they have quite a lot of views. After a short time, I purchased my first amateur camera, which served me at the time to capture memorable moments.
After several years of recording funny videos and documenting my dance endeavors, I went through a few years during which I repeatedly upgraded my amateur cameras to newer models. I independently created and learned new things. One day, I decided to invest in equipment that would meet my expectations at that time. I started working on private projects, and clients began to appear. My passion became my way of life.
I have always had a head full of interests, creative ideas, and life plans. As a result, today, there is probably no project that I wouldn't be willing to undertake. If you want me to create something for you or your company, feel free to get in touch. Currently, I live in Poznań, and I undertake projects wherever possible.

Submit
Thank you!
Back to Top