[PL] 
Moja przygoda z filmowaniem zaczęła się 13 lat temu. Tworzyłem poradniki komputerowe, które w internecie są do dziś i co zabawne mają naprawdę sporo wyświetleń. Gdy dorastałem miałem mnóstwo zainteresowań, więc za odłożone pieniądze postanowiłem zakupić pod choinkę kamerę. Służyła mi wtedy do zapisywania chwil, wartych zapamiętania. 

Po kilku latach kręcenia śmiesznych filmików i poczynań w tańcu, postanowiłem zamienić starą Toshibę na jakąś tanią kamerkę sportową, a tą w późniejszym czasie na Gopro hero 4 black. Powstały wtedy moje pierwsze filmiki z wakacji i tą luźną formę, do dziś lubię najbardziej. 

Minęło kolejnych kilka lat, w których samodzielnie tworzyłem, oglądałem i uczyłem się nowych rzeczy. Pewnego dnia postanowiłem zakupić sprzęt, który w tamtym momencie spełniałby moje oczekiwania. Stworzyłem wtedy swoje pierwsze wideo, w które włożyłem wszystkie swoje umiejętności i serce. Był to film "Croatia" widniejący w zakładce Video. Chwilę później spodobało mi się robienie zdjęć, więc i w tej kategorii postanowiłem realizować swoje wizje.

Od zawsze miałem głowę pełną zainteresowań, kreatywnych pomysłów i planów na życie. Przez to dziś, chyba nie ma projektu, którego nie spróbowałbym się podjąć. 
Jeśli chcesz abym stworzył coś dla Ciebie lub Twojej firmy, zapraszam do kontaktu.
Obecnie mieszkam w Poznaniu, realizuję zlecenia gdziekolwiek to możliwe.  
[ENG]
My story with filming began 13 years ago. I was creating computer guides, which are still on the Internet today and what's funny, they have a lot of views. When I was growing up I had a lot of hobbies, so for the money I put aside I decided to buy a camera as a Christmas present for me. It was used to record moments worth remembering.
After a few years of making funny movies and doing some dancing, I decided to swap the old Toshiba for a cheap sports camera and later on, for GoPro Hero 4 Black. I made my first holiday videos and I still like the most this kind of videos.
A few more years have passed in which I created, watched and learnt new things myself. One day I decided to buy some equipment that would satisfy me at that moment. I created my first video, in which I put all my skills and heart. It was the movie "Croatia" in the Video tab. A moment later I liked taking pictures, so I decided to realize my visions in this category as well.
I always had a head full of interests, creative ideas and plans for life. Because of that today, there is probably no project I wouldn't try to undertake.If you want me to create something for you or your company, please contact me. 
I'm currently carrying out orders wherever possible.

Submit
Thank you!
Back to Top